"Karyera İmpulsu - Şəxsi İnkişaf Yolu"
Təhsil Tələbə Krediti Fondu və Bakı Slavyan Universitetinin “Təcrübə və məzunların karyera inkişafı” şöbəsinin birgə təşkilatçılığı ilə "Karyera İmpulsu - Şəxsi İnkişaf Yolu" layihəsi çərçivəsində təhsil tələbə kreditindən yararlanmış tələbələr üçün “Karyera planlaması”, “CV hazırlanma qaydaları” və “İş müsahibəsinə hazırlıq” mövzularında görüş keçirilib.
Tələbələrə "Karyera İmpulsu - Şəxsi İnkişaf Yolu" layihəsi haqqında məlumat verilib. Bildirilib ki, bu layihənin məqsədi təhsil tələbə kreditindən yararlanmış gənclərin əmək bazarına düzgün inteqrasiya prosesinə dəstək verməkdir.
Layihə çərçivəsində iştirakçılara “Karyera planlaması”, “CV hazırlanma qaydaları”, “İş müsahibəsinə hazırlıq” və s. mövzular haqqında ətraflı məlumat verilib, interaktiv oyunlar və komanda işləri təşkil edilib.
Sonda layihə iştirakçılarına sertifikatlar təqdim edilib.

«Карьерный импульс – Путь личностного развития»
«Планирование карьеры», «Правила составления резюме» и «Подготовка к собеседованию» для студентов, воспользовавшихся образовательным студенческим кредитом в рамках проекта «Карьерный импульс – путь личностного развития», организованного совместно Образовательным студенческим кредитом Фондом и отделом «Опыт и карьерный рост выпускников» Бакинского Славянского Университета состоялась встреча по данной теме.
Студентам была представлена информация о проекте «Карьерный импульс – путь развития личности». Было заявлено, что целью этого проекта является поддержка процесса надлежащей интеграции молодых людей, получивших образовательный студенческий кредит, на рынок труда.
В рамках проекта участникам были предоставлены «Планирование карьеры», «Правила составления резюме», «Подготовка к собеседованию» и др. Была предоставлена подробная информация по темам, организованы интерактивные игры и командная работа.
В завершение участникам проекта были вручены сертификаты.