Təhsil Tələbə Krediti Fondunun əməkdaşlarının Bakı Biznes və Kooperasiya Kolleci, Qərbi Kaspi Universitetinin Kolleci və ADNSU-un nəzdində Sənaye və Texnologiya Kollecinin tələbələri ilə görüşü baş tutub.
May ayının 12-də Təhsil Tələbə Krediti Fondunun orta ixtisas təhsil müəssisələrinin tələbələri arasında da təbliğat-təşviqat işlərinin aparılması və maarifləndirmənin artırılması məqsədi ilə Bakı Biznes və Kooperasiya Kolleci, Qərbi Kaspi Universitetinin Kolleci və ADNSU-un nəzdində Sənaye və Texnologiya Kollecinin tələbələri ilə görüşü baş tutub.
Görüşdə kolleclərin rəhbər heyətləri, Təhsil Tələbə Krediti Fondunun İdarə Heyətinin nümayəndələri, kollecin müəllim heyəti və tələbələləri iştirak ediblər.
Təqdimatlar zamanı tələbələrə təhsil tələbə kreditlərinin verilməsi qaydaları barədə geniş məlumat verildi, mövcud statistikalar paylaşıldı, gələcək hədəflər və prioritetlər haqqında müzakirələr olundu. Sonda tələbələrin sualları interaktiv qaydada cavablandırıldı, tələbə və müəllim heyətinin təklifləri dinlənildi və qeydə alındı.

Несколько представителей Фонда Образовательных Студенческих Кредитов встретились со студентами Бакинского колледжа бизнеса и сотрудничества, колледжа Западно-Каспийского университета и Колледжа промышленности и технологий при АДНСУ
12 мая представители Фонда Образовательных Студенческих Кредитов встретились со студентами Бакинского колледжа бизнеса и сотрудничества, колледжа Западно-Каспийского университета и Колледжа промышленности и технологий при АДНСУ.
На встречах присутствовали администраторы колледжей, представители Совета директоров Фонда образовательных студенческих займов, преподаватели и студенты колледжей.
В ходе презентаций студентам была предоставлена обширная информация о правилах предоставления образовательных кредитов, приведена текущая статистика, а также обсуждены будущие цели и приоритеты. Презентации завершились интерактивными ответами на вопросы студентов, выслушиванием и записью предложений студентов и преподавателей.