Təhsil Tələbə Krediti Fondunun əməkdaşları Bakı şəhəri Yasamal rayonunda yerləşən tam orta məktəblərdə abituriyentlərin maarifləndirilməsi istiqamətində növbəti görüşləri keçirib.
Görüşlər 308 nömrəli, 13 nömrəli, 60 nömrəli, 18 nömrəli və 153 nömrəli tam orta məktəblərində keçirilib.
Fondun əməkdaşı tərəfindən tələbələrə TTKF-in fəaliyyət istiqamətləri, Fonda müraciət qaydaları və təhsil tələbə kreditlərinin verilməsi meyarları barədə geniş məlumat verilib.

Представители Фонда Образовательных Студенческих Кредитов провели постоянные встречи с целью предоставления информации о возможностях получения образовательных кредитов для выпускников средних школ, расположенных в Ясамальском районе Баку.
Встречи прошли в средних школах № 308, № 13, № 60, № 18 и № 153.
Представитель Фонда предоставил студентам подробную информацию о деятельности Фонда, правилах обращения в Фонд и условиях предоставления образовательных студенческих кредитов.