BSU-da Təhsil Tələbə Krediti Fondu ilə maarifləndirici görüş keçirilib
Oktyabrın 24- də Bakı Slavyan Universitetində (BSU) Təhsil Tələbə Krediti Fondu (TTKF) ilə I tədris ili üzrə ödənişli əsaslarla təhsil alan tələbələr arasında maarifləndirici görüş keçirilib.
Fondun əməkdaşı Ağca Məmmədova tələbələrə təhsil tələbə kreditinə müraciət qaydaları, güzəştlər və qeydiyyat prosesi barəsində ətraflı məlumat verib.
Sonda tələbələri maraqladıran suallar cavablandırılıb.

An educational meeting with the Education Student Loan Fund was held at BSU
On October 24, Baku Slavic University (BSU) held an educational meeting between students studying on a paid basis with the Educational Student Loan Fund (TTKF).
Aghja Mammadova, an employee of the Foundation, gave detailed information to the students about the rules of applying for an education student loan, benefits, and the registration process.
In the end, the students' questions were answered.