İnsan Resursları üzrə mütəxəssis
- Keçirilmiş iclaslar və görüşlər barədə protokolların hazırlanması, qeydiyyatının aparılması və müvafiq şəxslərə göndərilməsi;
- Təlimata əsasən sənədlərin nəzərdən keçirilməsi, toplanması və məzmunu barədə rəhbərliyə məlumat verilməsi;
- Şöbə daxili hesabat və siyahıların hazırlanması və aidiyyəti üzrə təqdim olunması.
- Ali təhsil;
- Elm və Təhsil Nazirliyində (tabe qurumlar daxil olmaqla) minimum 1 il iş təcrübəsi;
- Azərbaycan dilində yüksək səviyyədə şifahi və yazılı ünsiyyət bacarığı.
Göstərilən tələblərə cavab verən namizədlərdən CV-lərini mövzu hissəsində "İRŞ -- mütəxəssis” yazaraq Amina.Heydarova@edu.gov.az e-mail ünvanına göndərmələri xahiş olunur.
Elm və Təhsil Nazirliyinin İnsan resursları şöbəsində mütəxəssis vəzifəsi vakantdır!
- Görüş və iclasların təşkil olunması;

The position of a specialist in the Human Resources Department of the Ministry of Science and Education is vacant!
- Organization of meetings and meetings;
- Preparation, registration and sending of minutes of held meetings and meetings to relevant persons;
- Informing the management about the review, collection and content of documents according to the instructions;
- Preparation of department internal reports and lists and submission of relevant.
- High education;
- At least 1 year of work experience in the Ministry of Science and Education (including subordinate institutions);
- High level oral and written communication skills in Azerbaijani language.
- Candidates who meet the specified requirements are requested to send their CVs to the e-mail address Amina.Heydarova@edu.gov.az with the subject "IRSH - specialist"