“UPSİLON” MMC şirketi "Layihə rəhbəri" vakansiyasini aktiv elan edir!
- Layihəyə texniki və metodiki rəhbərliyi həyata keçirir,layihə üzrə bütün işlərin və mərhələlərin ardıcıllığını təmin etməlidir;
- Fərdi layihələri idarə etmək,statuslarını tətbiq etmək və uğurlu şəkildə nəticəyə çatmasını təmin etmək,lazım gəldikdə əlavə strukturları işə cəlb etmək;
- Layihə çərçivəsində iş bölgüsünü etmək,vəzifələri təyin etmək;
- Layihənin idarə edilməsi prosesində ortaya çıxa biləcək problemlərin qarşısını almaq və ya həll edilməsini təmin etmək;
- Resursların ayrılmasına,düzgün istifadəsinə nəzarət etmək və layihənin müəyyənləşdirilmiş büdcə çərçivəsində həyata keçməsini təmin edir;
- Layihə çərçivəsində yarana biləcək riskləri müəyyən etmək,qarşısının alınması üçün tədbirlər planı hazırlayır və ehtiyac yarananda tətbiq etmək;
- Yeni layihələrin inşasında,texnoloji proseslərin işlənib hazırlanmasında və mövcüd tikintinin rekonstruksiyasında əməyin təşkilini normativ-hüquqi tələblərə uyğun olaraq həyata keçirmək;
- Hazırlanan hesabatlar ilə əlaqədar işin həcmini,maliyyə ehtiyacı və layihə sonu proyeksiya ehtimalları ilə layihənin hazırlanması zamanı ortaya çıxa bilən səhvləri müəyyən edərək lazımi tədbirlərin alınmasını təmin etmək;
- Ondan asılı olan layihə və ya layihələrin baş planı, büdcə və iş proqramlarının hazırlanması, lazım olduğu təqdirdə təftiş edilməsi,bunların icrasına nəzarət etmək və rəhbərliyə hesabat vermək;
- Gündəlik hesabatların hazırlanması və əlaqəli şəxslərə çatdırılmasını təşkil etmək;
- İstifadə edilən hər növ material,avadanlıq ilə əlaqədar lazımi testləri aparmaq, nümunələri almaq,kitabça və zəmanət sənədlərini nəzərdən keçirmək və təsdiq edilməsi lazım olan sənədləri rəhbərliyə çatdırmaq;
- Vəzifələri ilə bağlı hər növ yazışma,müqavilə,hesabat və s. sənədlərin nizamlı şəkildə hazırlamaq və saxlamaq.
- Mühəndislik ixtisası üzrə ali təhsil;
- Tikinti layihələrinin idarəedilməsi sahəsində azı 10 il iş təcrübəsi;
- Tikinti normalarına və layihə idarəedilməsinə dair biliklər;
- Yüksək səviyyədə ünsiyyət və idarəetmə bacarığı;
- Əmək haqqı müsahibə əsasında təyin olunacaq
Saat: 09:00-19:00
https://docs.google.com/forms/d/1a-KU9k0njTvmMP8nleRA23IHt5l-Ijjjytf19rH5Ayg/viewform?edit_requested=true
Layihə rəhbəri

Руководитель проекта
- осуществляет техническое и методическое руководство проектом, должен обеспечивать последовательность всех работ и этапов реализации проекта;
- Управлять отдельными проектами, применять их статус и обеспечивать успешное завершение, при необходимости привлекая дополнительные структуры;
- Разделение работ в рамках проекта, распределение обязанностей;
- Предотвращать или решать проблемы, которые могут возникнуть в процессе управления проектом;
- Контролирует распределение и правильное использование ресурсов и обеспечивает реализацию проекта в рамках установленного бюджета;
- Определить риски, которые могут возникнуть в рамках проекта, подготовить план мероприятий по их предотвращению и применить их при необходимости;
- при строительстве новых объектов, при разработке технологических процессов и при реконструкции существующего строительства осуществлять организацию труда в соответствии с нормативными и законодательными требованиями;
- В отношении подготовленных отчетов, определения объема работ, финансовых потребностей и вероятностей прогнозирования завершения проекта, а также определения ошибок, которые могут возникнуть в ходе подготовки проекта, обеспечить принятие необходимых мер;
- Подготовка генерального плана, бюджета и рабочих программ проекта или проектов в зависимости от него, доработка при необходимости, контроль их выполнения и отчетность перед руководством;
- Готовить ежедневные отчеты и организовывать их доставку связанным лицам;
- Проводить необходимые испытания всех видов используемых материалов и оборудования, брать пробы, проверять инструкции и гарантийные документы, а также передавать документы, требующие утверждения, руководству;
- Все виды переписки, договоров, отчетов и т.п., связанные с выполнением своих обязанностей. подготавливать и хранить документы в установленном порядке.
- Высшее образование по инженерной специальности;
- Опыт работы в сфере управления строительными проектами не менее 10 лет;
- Знание строительных норм и управления проектами;
- Высокий уровень коммуникативных и управленческих навыков;
- Заработная плата определяется по результатам собеседования.