Marketinq mütəxəssisi
Şirkətin müxtəlif məhsul və xidmətləri ilə bağlı marketinq və kommunikasiya planlarının hazırlanması;
Marketinq imkanlarını müəyyən etmək məqsədilə bazar araşdırmalarının keçirilməsində dəstək göstərilməsi, rəqiblərin fəaliyyəti və tendensiyaların təhlil edilməsi;
Rəqəmsal marketinq kampaniyaları və tədbirləri proqramlarının hazırlanması, eləcə də həyata keçirilməsinə nəzarət edilməsi və izlənilməsi;
Marketinqə aid müxtəlif layihələrin idarə edilməsi və şirkət daxilində maraqlı tərəflərlə əlaqələndirilməsi;
Strateji və taktiki marketinq təşəbbüslərinin irəli sürülməsi və nəzarət edilməsi məqsədilə digər şirkətdaxili komandalarla (məsələn, biznes inkişafı və satış) əməkdaşlıq edilməsi;
Kommunikativ kampaniyaların nəticələri və səmərəliliyinin təhlil edilməsi və müvafiq hesabatların verilməsi;
Xidmət və məhsulların marketinqi və satışına dəstək göstərilməsi məqsədilə müxtəlif reklam materiallarının hazırlanmasına nəzarət edilməsi;
Marketinq kommunikasiyasına aid olan məzmunun yoxlanılması və lazımı hallarda tövsiyələrin verilməsi;
Marketinq kommunikasiyasını həyata keçirmək məqsədilə reklam agentlikləri və digər aidiyyatı olan şirkətlər ilə əməkdaşlıq edilməsidigər aidiyyatı olan şirkətlərlə əməkdaşlıq edilməsi.
Ali iqtisadi (Marketinq, Biznesin idarə edilməsi və.s) təhsil;
Marketinq üzrə 2 il iş təcrübəsi;
Əla səviyyədə Microsoft Office proqramları bilikləri;
Marketinq üzrə Beynəlxalq Sertifikatların olması üstünlükdür;
Analitik düşüncə qabiliyyəti və detallara diqqətcil olmaq;
Azərbaycan dili və ingilis dili biliyi (Rus dili biliyi üstünlükdür);
Komanda şəklində işləmək bacarığı;
Hesabatlıq və təqdimat bacarığı;
Ünsiyyətcil, işə pozitiv yanaşma və nəticə yönümlü olmaq.
Bazar rəqabətli əmək haqqı
"Azərpoçt" MMC “Marketinq mütəxəssisi” üzrə vakansiya elan edir!

Специалист по маркетингу
Подготовка маркетинговых и коммуникационных планов, касающихся различных продуктов и услуг компании;
Оказание поддержки в проведении исследований рынка, анализе деятельности и тенденций конкурентов с целью выявления маркетинговых возможностей;
Разработка программ цифровых маркетинговых кампаний и мероприятий, а также контроль и мониторинг их реализации;
Управление различными маркетинговыми проектами и координация действий с заинтересованными сторонами внутри компании;
Сотрудничать с другими внутренними командами (например, отделами развития бизнеса и продаж) для продвижения и контроля стратегических и тактических маркетинговых инициатив;
Анализ результатов и эффективности коммуникативных кампаний и предоставление соответствующих отчетов;
Контроль подготовки различных рекламных материалов с целью поддержки маркетинга и продажи услуг и продуктов;
Проверка содержания маркетинговых коммуникаций и выдача рекомендаций при необходимости;
Сотрудничество с рекламными агентствами и другими связанными компаниями с целью реализации маркетинговых коммуникаций и сотрудничество с другими связанными компаниями.
Высшее экономическое (маркетинг, бизнес-менеджмент и т.д.) образование;
Опыт работы в сфере маркетинга от 2 лет;
Отличное знание программ Microsoft Office;
Наличие международных сертификатов по маркетингу является преимуществом;
Умение аналитически мыслить и обращать внимание на детали;
Знание азербайджанского и английского языков (знание русского языка является преимуществом);
Навыки составления отчетности и презентаций;
Коммуникабельность, позитивный подход к работе и нацеленность на результат.
Конкурентоспособная на рынке заработная плата