Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində görüşlər keçirildi.
28,29 sentyabr və 1 oktyabr tarixlərdində Təhsil Tələbə Krediti Fondunun əməkdaşları Ağca Məmmədova və Məhəmmədəli Abdin Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin tədris binalarında maarifləndirici görüşlər keçirilib.
Birinci görüş UNEC-in 2 saylı tədris binasında keçirilib. Görüşdə Fondun əməkdaşları Ağca Məmmədova və Məhəmmədəli Abdin və tələbələr iştirak edib.
İkinci görüş UNEC-in 3 saylı tədris binasında keçirilib. Görüşdə Fondun əməkdaşı Ağca Məmmədova, UNEC Mühəndislik fakültəsinin dekan müavini Sevinc Abdullayeva və tələbələr iştirak edib.
Üçüncü görüş UNEC-in 4 saylı tədris binasında keçirilib. Görüşdə Fondun əməkdaşı Ağca məmmədova, Biznes və menecment fakültəsinin baş müəllimi Nigar Hüseynova və tələbələr iştirak edib.
Görüşlərdə tələbələrə təhsil kreditləri ilə bağlı, müraciət forması, şərtlər, güzəştlər və geriödəniş dövrü ilə bağlı ətraflı məlumat verilib və onların sualları cavablandırılıb.

В Азербайджанском государственном экономическом университете состоялись встречи.
28,29 сентября и 1 октября сотрудники фонда образовательных студенческих кредитов Агджа Мамедова и Мухаммедали Абдин провели просветительские встречи в учебных помещениях Азербайджанского Государственного Экономического Университета.
Первая встреча состоялась в учебном здании UNEC № 2. Во встрече приняли участие сотрудники фонда Агджа Мамедова и Мухаммедали Абдин, а также студенты.
Вторая встреча состоялась в учебном здании UNEC № 3. Во встрече приняли участие сотрудник Фонда Агджа Мамедова, заместитель декана инженерного факультета UNEC Севиндж Абдуллаева и студенты.
Третья встреча состоялась в учебном здании UNEC № 4. Во встрече приняли участие сотрудник Фонда Агджа Мамедова, старший преподаватель факультета бизнеса и менеджмента Нигяр Гусейнова и студенты.
На встречах студентам была предоставлена подробная информация об образовательных кредитах, форме заявки, условиях, льготах и периоде погашения, а также даны ответы на их вопросы.