İdarəetmə üzrə köməkçi/dosent
ADA Universitetində Biznes Məktəbi peşəkar və elmi nailiyyətlərə malik namizədləri 2024-cü ilin payızından başlayaraq İdarəetmə sahəsində əsas vəzifələr daşıyan tam ştatlı fakültə vəzifəsinə müraciət etməyə dəvət edir. Tədris öhdəliklərinə Təşkilati Davranış, İnsan Resurslarının İdarə Edilməsi və ehtiyac olduqda digər idarəetmə kursları üzrə bakalavr və magistr kursları daxildir. Biz beynəlxalq mühitdə birgə işləmək arzusu olan dinamik, enerjili və təşəbbüskar alimlər axtarırıq. Biznes ictimaiyyəti ilə uğurlu qarşılıqlı əlaqələrin sübutu da arzuolunandır.
Tələbələrə ardıcıl və effektiv dəstək və rəhbərlik təmin etmək. o cümlədən tezis və layihəyə nəzarət;
Materialları mövzu hissəsində Vəzifə adını qeyd edərək, sbrecruitment@ada.edu.az ünvanına e-poçt vasitəsilə göndərin. Müraciət üçün son tarix 30 mart 2024-cü ildir. Əlavə addımlar üçün yalnız qısa siyahıya alınmış namizədlərlə aprelin 15-dək əlaqə saxlanılacaq. Təyinat 2024-cü ilin payızında başlayır.

Assistant/Associate Professor of Management
School of Business at ADA University invites candidates of professional and scholarly accomplishment to apply for a full-time faculty position beginning Fall 2024 with primary responsibilities in Management. Teaching responsibilities include undergraduate and graduate courses in Organizational Behavior, Human Resource Management and other management courses if needed. We are seeking dynamic, energetic, and entrepreneurial scholars who have a desire to work collaboratively in an international environment. Evidence of successful interactions with business community is also desirable.
Providing students with consistent and effective support and guidance. including thesis and capstone project supervision;
Send materials via e-mail to sbrecruitment@ada.edu.az specifying the Job Title in the subject line. The cut-off date for application is March 30, 2024. Only shortlisted candidates will be contacted by April 15 for further steps. Appointment begins Fall 2024.