İdarəetmə üzrə köməkçi/dosent
ADA Universitetində Biznes Məktəbi peşəkar və elmi nailiyyətlərə malik namizədləri 2024-cü ilin payızından başlayaraq İdarəetmə sahəsində əsas vəzifələr daşıyan tam ştatlı fakültə vəzifəsinə müraciət etməyə dəvət edir. Tədris öhdəliklərinə Təşkilati Davranış, İnsan Resurslarının İdarə Edilməsi və ehtiyac olduqda digər idarəetmə kursları üzrə bakalavr və magistr kursları daxildir. Biz beynəlxalq mühitdə birgə işləmək arzusu olan dinamik, enerjili və təşəbbüskar alimlər axtarırıq. Biznes ictimaiyyəti ilə uğurlu qarşılıqlı əlaqələrin sübutu da arzuolunandır.
Tələbələrə ardıcıl və effektiv dəstək və rəhbərlik təmin etmək. o cümlədən tezis və layihəyə nəzarət;
Materialları mövzu hissəsində Vəzifə adını qeyd edərək, sbrecruitment@ada.edu.az ünvanına e-poçt vasitəsilə göndərin. Müraciət üçün son tarix 30 mart 2024-cü ildir. Əlavə addımlar üçün yalnız qısa siyahıya alınmış namizədlərlə aprelin 15-dək əlaqə saxlanılacaq. Təyinat 2024-cü ilin payızında başlayır.

Ассистент/доцент кафедры менеджмента
Школа бизнеса Университета ADA приглашает кандидатов с профессиональными и научными достижениями подать заявку на постоянную должность преподавателя, начиная с осени 2024 года, с основными обязанностями в области менеджмента. Обязанности преподавателя включают курсы для студентов и аспирантов по организационному поведению, управлению человеческими ресурсами и другие курсы по менеджменту, если это необходимо. Мы ищем динамичных, энергичных и предприимчивых ученых, у которых есть желание работать совместно в международной среде. Также желательны доказательства успешного взаимодействия с бизнес-сообществом.
Предоставление студентам последовательной и эффективной поддержки и руководства. включая надзор за диссертацией и завершающим проектом;
Обеспечение преподавательской нагрузки 3/3 для доцентов или 3/2 для доцентов;
3) контактные данные трех ссылок,
4) сводка оценок преподавания,
Отправьте материалы по электронной почте на адрес sbrecruitment@ada.edu.az с указанием в теме письма Должности. Крайний срок подачи заявок — 30 марта 2024 года. До 15 апреля свяжутся только с кандидатами, вошедшими в короткий список, для уточнения дальнейших действий. Назначение начинается осенью 2024 года.