Marketinq üzrə köməkçi/dosent
ADA Universitetində Biznes Məktəbi peşəkar və elmi nailiyyətlərə malik namizədləri 2024-cü ilin payızından başlayaraq Marketinq sahəsində əsas vəzifələr daşıyan tam ştatlı fakültə vəzifəsinə müraciət etməyə dəvət edir. Tədris öhdəliklərinə Marketinq üzrə bakalavr və magistr kursları daxildir. Biz beynəlxalq mühitdə birgə işləmək arzusu olan dinamik, enerjili və təşəbbüskar alimlər axtarırıq. Biznes ictimaiyyəti ilə uğurlu qarşılıqlı əlaqələrin sübutu da arzuolunandır.
Resenziyalı jurnallarda dərc etmək və konfranslarda təqdimatlar etmək;
Fakültə yoldaşları ilə əməkdaşlıq etmək;
Ehtiyac yarandıqda universitet və məktəb komitələrində xidmət etmək;
Tələbələrə ardıcıl və davamlı təhsil vermək effektiv dəstək və rəhbərlik. o cümlədən tezis və layihəyə nəzarət;
Güclü tədqiqat rekordu/potensial nümayiş etdirən namizədlər üçün dosent vəzifəsi üçün tədris yükü 3/2-yə endirilə bilər;
Universitetin və cəmiyyətin həyatında iştirak.
Materialları mövzu hissəsində Vəzifə adını qeyd etməklə sbrecruitment@ada.edu.az ünvanına e-poçt vasitəsilə göndərin. Müraciət üçün son tarix 30 mart 2024-cü ildir. Yalnız qısa siyahıya alınmış namizədlərlə növbəti addımlar üçün 15 aprel 2024-cü il tarixinədək əlaqə saxlanılacaq. Təyinat 2024-cü ilin payızında başlayır.

Assistant/Associate Professor of Marketing
School of Business at ADA University invites candidates of professional and scholarly accomplishment to apply for a full-time faculty position beginning Fall 2024 with primary responsibilities in Marketing. Teaching responsibilities include undergraduate and graduate courses in Marketing. We are seeking dynamic, energetic, and entrepreneurial scholars who have a desire to work collaboratively in an international environment. Evidence of successful interactions with business community is also desirable.
Providing students with consistent and effective support and guidance. including thesis and capstone project supervision;
Send materials via e-mail to sbrecruitment@ada.edu.az specifying the Job Title in the subject line. The cut-off date for application is March 30, 2024. Only shortlisted candidates will be contacted by April 15, 2024 for further steps Appointment begins Fall 2024.