Marketinq üzrə köməkçi/dosent
ADA Universitetində Biznes Məktəbi peşəkar və elmi nailiyyətlərə malik namizədləri 2024-cü ilin payızından başlayaraq Marketinq sahəsində əsas vəzifələr daşıyan tam ştatlı fakültə vəzifəsinə müraciət etməyə dəvət edir. Tədris öhdəliklərinə Marketinq üzrə bakalavr və magistr kursları daxildir. Biz beynəlxalq mühitdə birgə işləmək arzusu olan dinamik, enerjili və təşəbbüskar alimlər axtarırıq. Biznes ictimaiyyəti ilə uğurlu qarşılıqlı əlaqələrin sübutu da arzuolunandır.
Resenziyalı jurnallarda dərc etmək və konfranslarda təqdimatlar etmək;
Fakültə yoldaşları ilə əməkdaşlıq etmək;
Ehtiyac yarandıqda universitet və məktəb komitələrində xidmət etmək;
Tələbələrə ardıcıl və davamlı təhsil vermək effektiv dəstək və rəhbərlik. o cümlədən tezis və layihəyə nəzarət;
Güclü tədqiqat rekordu/potensial nümayiş etdirən namizədlər üçün dosent vəzifəsi üçün tədris yükü 3/2-yə endirilə bilər;
Universitetin və cəmiyyətin həyatında iştirak.
Materialları mövzu hissəsində Vəzifə adını qeyd etməklə sbrecruitment@ada.edu.az ünvanına e-poçt vasitəsilə göndərin. Müraciət üçün son tarix 30 mart 2024-cü ildir. Yalnız qısa siyahıya alınmış namizədlərlə növbəti addımlar üçün 15 aprel 2024-cü il tarixinədək əlaqə saxlanılacaq. Təyinat 2024-cü ilin payızında başlayır.

Ассистент/доцент кафедры маркетинга
Школа бизнеса Университета ADA приглашает кандидатов с профессиональными и научными достижениями подать заявку на постоянную должность преподавателя, начиная с осени 2024 года, с основными обязанностями в области маркетинга. В обязанности преподавателя входит обучение на курсах бакалавриата и магистратуры по маркетингу. Мы ищем динамичных, энергичных и предприимчивых ученых, у которых есть желание работать совместно в международной среде. Также желательны доказательства успешного взаимодействия с бизнес-сообществом.
Предоставление студентам последовательной и эффективной поддержки и руководства. включая надзор за диссертацией и завершающим проектом;
Обеспечение учебной нагрузки 3/3 для доцентов или 3/2 для доцентов;
3) контактные данные трех ссылок,
4) сводка оценок преподавания,
Материалы отправьте по электронной почте на адрес sbrecruitment@ada.edu.az, указав в теме письма Должность. Крайний срок подачи заявок — 30 марта 2024 г. До 15 апреля 2024 г. свяжутся только с кандидатами, включенными в короткий список, для уточнения дальнейших действий. Назначение начнется осенью 2024 г.