Əməliyyatlar/təchizat zəncirinin idarə edilməsi üzrə köməkçi/dosent
ADA Universitetində Biznes Məktəbi peşəkar və elmi nailiyyətləri olan namizədləri 2024-cü ilin payızından başlayaraq Əməliyyatlar və Təchizat Zəncirinin İdarə edilməsində əsas məsuliyyət daşıyan tam ştatlı fakültə vəzifəsinə müraciət etməyə dəvət edir. Tədris öhdəliklərinə Əməliyyatların İdarə Edilməsi və Təchizat Zəncirinin İdarəedilməsi üzrə bakalavr və magistr kursları daxildir. Biz beynəlxalq mühitdə birgə işləmək arzusu olan dinamik, enerjili və təşəbbüskar alimlər axtarırıq. Biznes ictimaiyyəti ilə uğurlu qarşılıqlı əlaqələrin sübutu da arzuolunandır.
Tələbələrə tezis və əsas layihə nəzarəti də daxil olmaqla ardıcıl və effektiv dəstək və rəhbərliyin təmin edilməsi;
Müraciət olunan vəzifəyə uyğun yüksək keyfiyyətli tədris və tədqiqat üçün güclü potensial nümayiş etdirin.
Danışıq və yazılı İngilis dili biliyi.
Materialları sbrecruitment@ada.edu.az elektron poçt ünvanına mövzu hissəsində Vəzifə adını qeyd etməklə göndərin. Müraciət üçün son tarix 30 mart 2024-cü ildir. Əlavə addımlar üçün yalnız qısa siyahıya alınmış namizədlərlə 15 aprel 2024-cü il tarixinədək əlaqə saxlanılacaq. Təyinat 2024-cü ilin payızında başlayır.

School of Business at ADA University invites candidates of professional and scholarly accomplishment to apply for a full-time faculty position beginning Fall 2024 with primary responsibilities in Operations and Supply Chain Management. Teaching responsibilities include undergraduate and graduate courses in Operations Management and Supply Chain Management. We are seeking dynamic, energetic, and entrepreneurial scholars who have a desire to work collaboratively in an international environment. Evidence of successful interactions with business community is also desirable.
Providing students with consistent and effective support and guidance, including thesis and capstone project supervision;
Demonstrate a strong potential for high quality teaching and research corresponding to the position applied for.
Proficiency in spoken and written English.
Send materials via e-mail to sbrecruitment@ada.edu.az specifying the Job Title in the subject line. The cut-off date for application is March 30, 2024. Only shortlisted candidates will be contacted by April 15, 2024 for further steps. Appointment begins Fall 2024.
Assistant/Associate Professor of Operations/Supply Chain management