Strateji menecment üzrə köməkçi/dosent
ADA Universitetində Biznes Məktəbi peşəkar və elmi nailiyyətlərə malik namizədləri 2024-cü ilin payızından başlayaraq Strateji İdarəetmə üzrə əsas məsuliyyətləri olan tam ştatlı fakültə vəzifəsinə müraciət etməyə dəvət edir. Tədris öhdəliklərinə Strateji İdarəetmə, Qlobal Korporativ Strategiya və Liderlik üzrə bakalavr və magistr kursları daxildir. Biz beynəlxalq mühitdə birgə işləmək arzusu olan dinamik, enerjili və təşəbbüskar alimlər axtarırıq. Biznes ictimaiyyəti ilə uğurlu qarşılıqlı əlaqələrin sübutu da arzuolunandır.
Tələbələrə tezis və əsas layihə nəzarəti də daxil olmaqla ardıcıl və effektiv dəstək və rəhbərliyin təmin edilməsi;
Materialları sbrecruitment@ada.edu.az elektron poçt ünvanına mövzu hissəsində Vəzifə adını qeyd etməklə göndərin. Müraciət üçün son tarix 30 mart 2024-cü ildir. Növbəti addımlar üçün aprelin 15-dək yalnız qısa siyahıya alınmış namizədlərlə əlaqə saxlanılacaq. Təyinat 2024-cü ilin payızında başlayır.

Assistant /Associate Professor of Strategic Management
School of Business at ADA University invites candidates of professional and scholarly accomplishment to apply for a full-time faculty position beginning Fall 2024 with primary responsibilities in Strategic Management. Teaching responsibilities include undergraduate and graduate courses in Strategic Management, Global Corporate Strategy, and Leadership. We are seeking dynamic, energetic, and entrepreneurial scholars who have a desire to work collaboratively in an international environment. Evidence of successful interactions with business community is also desirable.
Providing students with consistent and effective support and guidance, including thesis and capstone project supervision;
Send materials via e-mail to sbrecruitment@ada.edu.az specifying the Job Title in the subject line. The cut-off date for application is March 30, 2024. Only shortlisted candidates will be contacted by April 15 for further steps. Appointment begins Fall 2024.