Strateji menecment üzrə köməkçi/dosent
ADA Universitetində Biznes Məktəbi peşəkar və elmi nailiyyətlərə malik namizədləri 2024-cü ilin payızından başlayaraq Strateji İdarəetmə üzrə əsas məsuliyyətləri olan tam ştatlı fakültə vəzifəsinə müraciət etməyə dəvət edir. Tədris öhdəliklərinə Strateji İdarəetmə, Qlobal Korporativ Strategiya və Liderlik üzrə bakalavr və magistr kursları daxildir. Biz beynəlxalq mühitdə birgə işləmək arzusu olan dinamik, enerjili və təşəbbüskar alimlər axtarırıq. Biznes ictimaiyyəti ilə uğurlu qarşılıqlı əlaqələrin sübutu da arzuolunandır.
Tələbələrə tezis və əsas layihə nəzarəti də daxil olmaqla ardıcıl və effektiv dəstək və rəhbərliyin təmin edilməsi;
Materialları sbrecruitment@ada.edu.az elektron poçt ünvanına mövzu hissəsində Vəzifə adını qeyd etməklə göndərin. Müraciət üçün son tarix 30 mart 2024-cü ildir. Növbəti addımlar üçün aprelin 15-dək yalnız qısa siyahıya alınmış namizədlərlə əlaqə saxlanılacaq. Təyinat 2024-cü ilin payızında başlayır.

Ассистент/доцент кафедры стратегического менеджмента
Школа бизнеса Университета ADA приглашает кандидатов с профессиональными и научными достижениями подать заявку на постоянную должность преподавателя, начиная с осени 2024 года, с основными обязанностями в области стратегического управления. В обязанности преподавателя входит обучение на курсах бакалавриата и магистратуры по стратегическому менеджменту, глобальной корпоративной стратегии и лидерству. Мы ищем динамичных, энергичных и предприимчивых ученых, у которых есть желание работать совместно в международной среде. Также желательны доказательства успешного взаимодействия с бизнес-сообществом.
3) контактную информацию трех рекомендаций,
4) резюме оценок преподавания,
Материалы отправьте по электронной почте на адрес sbrecruitment@ada.edu.az, указав в теме письма Должность. Крайний срок подачи заявок — 30 марта 2024 года. До 15 апреля свяжутся только с кандидатами, вошедшими в короткий список, для уточнения дальнейших действий. Назначение начинается осенью 2024 года.