Təhsil Tələbə Krediti Fondunun əməkdaşı Dəmir yolu və metropoliten üzrə Bakı Dövlət Peşə Təhsil Mərkəzinin tələbələri ilə maarifləndirici görüş keçirib.
Fondun əməkdaşı Günay Xəlilova görüş zamanı tələbələrə təhsil tələbə kreditinə müraciət qaydaları, güzəştlər və qeydiyyat prosesi barəsində məlumatlar verib. Tələbələrin suallarını cavablandırıb.
Görüşdə məsul şəxslər və tələbələr iştirak edib.

Сотрудник Фонда студенческих кредитов в области образования провел информационную встречу с учащимися Бакинского Государственного Центра Профессионального Образования в области Железных Дорог и Метрополитена.
Представитель Фонда Гюнай Халилова во время встречи предоставила студентам информацию о процедуре подачи заявки на студенческий образовательный кредит, льготах и процессе регистрации. Она также отвечала на вопросы студентов.