Təhsil Tələbə Krediti Fondunun əməkdaşı Emal sənayəsi üzrə Bakı Dövlət peşə Təhsili Mərkəzinin tələbələri ilə maarifləndirici görüş keçirib.
Fondun əməkdaşı Günay Xəlilova görüş zamanı tələbələrə təhsil tələbə kreditinə müraciət qaydaları, güzəştlər və qeydiyyat prosesi barəsində məlumatlar verib. Tələbələrin suallarını cavablandırıb.
Görüşdə məsul şəxslər və tələbələr iştirak edib.

Сотрудник Фонда провел встречу со студентами Бакинского государственного центра профессионального образования.
Представитель Фонда Гюнай Халилова во время встречи предоставила студентам информацию о процедуре подачи заявки на студенческий образовательный кредит, льготах и процессе регистрации. Она также отвечала на вопросы студентов.