Təhsil Tələbə Krediti Fondunun əməkdaşları Odlar Yurdu Universitetində görüş keçirdib.
Odlar Yurdu Universitetində Təhsil Tələbə Krediti Fondunun İdarə Heyətinin sədr müavini Bəhruz Əzimov və Fondun əməkdaşı Ağca Məmmədova tələbələrlə maarifləndirici görüş keçirib.
Görüşdə Tədrisin təşkili və yeni təlim texnologiyaları üzrə prorektor dosent Qabil Qafarov, Birləşmiş Fakültələr Departamentinin rəhbəri dosent Aynurə Qurbanova, müəllim və tələbə heyəti iştirak edirdi.
TTKF-nın İdarə Heyətinin sədr müavini Bəhruz Əzimov təhsil tələbə kreditinin növləri və onlardan istifadə hüququ, kreditin verilməsinə dair tələblər və tətbiq edilən güzəştlər haqqında məlumat verib. Fondun əməkdaşı Ağca Məmmədova kreditlərin verilməsi və qaytarılması prosedurları, möhlət, müddət və faiz şərtləri barədə tələbələrə ətraflı məlumatlar verib və təqdim olunan sualları cavablandırıb.

Сотрудники фонда образовательных студенческих кредитов провели встречу в "Университете Одлар Юрду."
В "Университете Одлар Юрду" заместитель председателя Управления Фонда студенческих кредитов Бахруз Азимов и сотрудник Фонда Агджа Мамедова провели информационное собрание с студентами.
В собрании приняли участие проректор по образованию и новым образовательным технологиям, доцент Габил Гафаров, руководитель Департамента Объединенных факультетов, доцент Айнура Гурбанова, а также преподаватели и представители студенческой команды.
Бахруз Азимов, заместитель председателя Управления Фонда студенческих кредитов, предоставил информацию о видах студенческих кредитов, их критериях для получения, требованиях для одобрения кредита и применимых условиях.Агджа Мамедова, представитель Фонда, объяснила процедуры предоставления и возврата кредитов, сроки, длительность и процентные ставки по кредитам студентам и ответила на заданные вопросы.