İşçi münasibətləri və işə cəlb olunması üzrə mütəxəssis
Mütəxəssis, İşçilərlə Əlaqələr və İşəgötürmə, Administrator, Planlaşdırma və İşə Qəbulun birbaşa nəzarəti altında bütün Universitet əməkdaşları ilə ünsiyyət üçün məsuliyyət daşıyır. İşçi Universitetin həyatı, siyasət və prosedur düzəlişləri, baş verən dəyişikliklər və gələcək inkişaf planları haqqında məlumatların ötürülməsi üçün müxtəlif kommunikasiya vasitələri və kanallarının inkişafı ilə bağlı işləri yerinə yetirməlidir. Məsuliyyət sahəsinə həmçinin tədbirin planlaşdırılması və geri çəkilmə sessiyalarının, işçi klublarının və icma mədəniyyətinin inkişafı ilə bağlı digər tədbirlərin həyata keçirilməsi daxildir.
Aylıq bülletenləri emal edin və məqalələr, müsahibələr və Universitet xəbərləri yazaraq məzmununu yeniləyin. Universitet Bloqunu və digər əlaqəli platformaları saxlamaq;
İşçilərin daha sıx əlaqəsini dəstəkləmək və qarşılıqlı dəstək mədəniyyətini formalaşdırmaq üçün işçilərin ünsiyyəti və icma təşəbbüslərinə kömək etmək;
Klublar, tədbirlər, sağlamlıq fəaliyyətləri və illik istirahətlər də daxil olmaqla, lakin bununla məhdudlaşmayaraq, işçilərin müxtəlif fəaliyyətlərini təşkil etmək üçün səyləri birləşdirin;
Əlaqələrin toplanması və Universitetin əməkdaşlarından yeni təklif olunan təşəbbüslərin toplanması üçün mərkəz kimi çıxış etmək;
Mütəmadi olaraq işçi məmnuniyyəti sorğusunun keçirilməsi və toplanmış məlumatların təhlili;
Yeni işçilərin işə qəbulu proseslərində köməklik etmək və işə qəbul prosesində fəal iştirak etmək;
Yazışmaların, formaların və hesabatların hazırlanması, elektron və kağız sənədlərin təqdim edilməsi və son tarixlərin izlənilməsi kimi ümumi inzibati dəstəyin təmin edilməsi;
Aylıq olaraq Kadrlar Kitabxanasının aparılması və müvafiq sənədlərin yenilənməsi;
Universitet standartlarına, siyasətlərinə və təlimatlarına və tələb olunan hökumət qaydalarına uyğunluğu təmin edin. Tələb olunan sənədləri və siyasətləri mütəmadi olaraq yeniləyin, həmçinin bu dəyişiklikləri işçilərə çatdırın;
İşçilərin mükafatlandırılması ilə bağlı suallar üçün əsas əlaqə nöqtəsi kimi çıxış edin, lazımi məlumatları təqdim edin və sualları vaxtında cavablandırın;
İşçilər üçün müəyyən faydalar təmin edən universitetlə korporativ əlaqələri inkişaf etdirmək və saxlamaq;
Müavinət planı suallarını həll edin və müavinətlərin qeydiyyatı proseslərində kömək edin;
Departamentə xüsusi tapşırıqlar və gələcək təşkilati layihələr üçün hərtərəfli dəstək funksiyası kimi çıxış etmək;
Dərhal rəhbər tərəfindən verilən bütün digər tapşırıqları yerinə yetirmək.
İnsan resursları, PR/Kommunikasiyalar və ya hər hansı digər inzibati vəzifələrdə minimum 1-2 il iş təcrübəsi;
Azərbaycan və ingilis dillərində sərbəst danışıq qabiliyyəti mütləqdir. Rus dili biliyi üstünlükdür;
MS ofis proqramlarının müstəqil istifadəçisi;
Böyük məlumatları təhlil etmək və təqdim etmək bacarığı;
Mükəmməl ünsiyyət bacarıqlarına və xidmət yönümlü üsluba malik olmaq;
Öyrənməyə və tez-tez dəyişikliklərə uyğunlaşmağa hazır olan açıq fikirli və dostluq;
Yenilikçi düşüncə tərzi ilə çevik, yaradıcı.
Müraciət üçün son tarix 7 mart 2024-cü ildir.
Növbəti işə qəbul prosesi üçün yalnız qısa siyahıya alınmış namizədlərlə əlaqə saxlanılacaq.

Специалист по связям с персоналом и вовлечению
Специалист по связям с персоналом и взаимодействию несет ответственность за общение со всеми сотрудниками Университета под непосредственным руководством Администратора отдела планирования и подбора персонала. Сотрудник выполняет работу по развитию различных средств и каналов связи для передачи информации о жизни Университета, корректировках политики и процедур, происходящих изменениях и дальнейших планах развития. В зону ответственности также входит планирование мероприятий и проведение ретритов, клубов сотрудников и других мероприятий, связанных с развитием общественной культуры.
Обработка ежемесячного информационного бюллетеня и обновление его содержания путем написания статей, интервью и новостей университета. Поддерживать университетский блог и другие связанные платформы;
Помогать в общении сотрудников и общественных инициативах для поддержки более тесного взаимодействия сотрудников и построения культуры взаимной поддержки;
Консолидировать усилия по организации различных мероприятий для сотрудников, включая, помимо прочего, клубы, мероприятия, оздоровительные мероприятия и ежегодные выездные мероприятия;
Выступать в качестве координатора по сбору обратной связи и сбору новых предложенных инициатив от сотрудников Университета;
Регулярно проводить опрос удовлетворенности сотрудников и анализ собранной информации;
Содействие в процессах найма новых сотрудников и активное участие в процессе адаптации;
Обеспечивать общую административную поддержку, такую как подготовка корреспонденции, форм и отчетов, подача электронных и бумажных документов и отслеживание сроков;
Ежемесячно вести Кадровый справочник и обновлять соответствующие документы;
Обеспечивать соблюдение университетских стандартов, политик и руководящих принципов, а также любых необходимых государственных постановлений. Регулярно обновлять необходимую документацию и политики, а также сообщать об этих изменениях сотрудникам;
Выступать в качестве ключевого контактного лица по вопросам льгот для сотрудников, предоставлять необходимую информацию и своевременно отвечать на вопросы;
развивать и поддерживать в Университете корпоративные отношения, обеспечивающие определенные льготы для сотрудников;
Решать вопросы по плану льгот и помогать в процессах регистрации льгот;
Выполнять функции комплексной поддержки Департамента для выполнения специальных задач и будущих организационных проектов;
Выполнять все остальные поручения непосредственного руководителя.
Минимум 1-2 года опыта работы в сфере управления персоналом, PR/коммуникациях или на любой другой административной должности;
Свободное владение азербайджанским и английским языками является обязательным. Знание русского языка является плюсом;
Самостоятельный пользователь программ MS Office;
Умение анализировать большие данные и презентовать их;
Обладать отличными коммуникативными способностями и ориентированностью на обслуживание;
Открытый и дружелюбный, готовый учиться и приспосабливаться к частым изменениям;
Гибкий, креативный, с инновационным мышлением.
Крайний срок подачи заявок — 7 марта 2024 года.
Только кандидаты, вошедшие в шорт-лист, будут свяжутся с нами для дальнейшего процесса найма.