İşçi münasibətləri və işçilərin cəlb olunması üzrə mütəxəssis
ADA universiteti "İşçi münasibətləri və işçilərin cəlb olunması üzrə mütəxəssis" vəzifəsinə vakansiya elan edir!
Şirkət hadisələri və fəaliyyətləri kimi işçilərin işə cəlb edilməsini planlaşdırmaq, təşkil etmək və asanlaşdırmaq;
Aylıq bülletenləri emal edin və məqalələr, müsahibələr və Universitet xəbərləri yazaraq məzmununu yeniləyin. Universitet Bloqunu və digər əlaqəli platformaları saxlamaq;
İşçilərin daha sıx əlaqəsini dəstəkləmək və qarşılıqlı dəstək mədəniyyətini formalaşdırmaq üçün işçilərin ünsiyyəti və icma təşəbbüslərinə kömək etmək;
Klublar, tədbirlər, sağlamlıq fəaliyyətləri və illik istirahətlər də daxil olmaqla, lakin bununla məhdudlaşmayaraq, işçilərin müxtəlif fəaliyyətlərini təşkil etmək üçün səyləri birləşdirin;
Əlaqələrin toplanması və Universitetin əməkdaşlarından yeni təklif olunan təşəbbüslərin toplanması üçün mərkəz kimi çıxış etmək;
Mütəmadi olaraq işçi məmnuniyyəti sorğusunun keçirilməsi və toplanmış məlumatların təhlili;
Yeni işçilərin işə qəbulu proseslərində köməklik etmək və işə qəbul prosesində fəal iştirak etmək;
Yazışmaların, formaların və hesabatların hazırlanması, elektron və kağız sənədlərin təqdim edilməsi və son tarixlərin izlənilməsi kimi ümumi inzibati dəstəyin təmin edilməsi;
Aylıq olaraq Kadrlar Kitabxanasının aparılması və müvafiq sənədlərin yenilənməsi;
Universitet standartlarına, siyasətlərinə və təlimatlarına və tələb olunan hökumət qaydalarına uyğunluğu təmin edin. Tələb olunan sənədləri və siyasətləri mütəmadi olaraq yeniləyin, həmçinin bu dəyişiklikləri işçilərə çatdırın;
İşçilərin mükafatlandırılması ilə bağlı suallar üçün əsas əlaqə nöqtəsi kimi çıxış edin, lazımi məlumatları təqdim edin və sualları vaxtında cavablandırın;
İşçilər üçün müəyyən faydalar təmin edən Universitet Korporativ Əlaqələrini inkişaf etdirmək və saxlamaq;
Müavinət planı suallarını həll edin və müavinətlərin qeydiyyatı proseslərində kömək edin;
Müvəqqəti tapşırıqlar və gələcək təşkilati layihələr üçün Departamentə hərtərəfli dəstək funksiyası kimi çıxış etmək;
Dərhal rəhbər tərəfindən verilən bütün digər tapşırıqları yerinə yetirmək.
İnsan resurslarının idarə edilməsi, təhsil, psixologiya, kommunikasiya və ya sosial elmlər sahələrində ali təhsil (bakalavr dərəcəsi tələb olunur);
İnsan resursları, PR/Kommunikasiyalar və ya hər hansı digər inzibati vəzifələrdə minimum 1-2 il iş təcrübəsi;
Azərbaycan və ingilis dillərində sərbəst danışıq qabiliyyəti mütləqdir. Rus dili biliyi üstünlükdür;
MS office proqramlarının müstəqil istifadəçisi;
Böyük məlumatları təhlil etmək və təqdim etmək bacarığı;
Mükəmməl ünsiyyət bacarıqlarına və xidmət yönümlü üsluba malik olmaq;
Öyrənməyə və tez-tez dəyişikliklərə uyğunlaşmağa hazır olan açıq fikirli və dostluq;
Yenilikçi düşüncə tərzi ilə çevik, yaradıcı.

Специалист по трудовым отношениям и вовлеченности
Планирование, организация и содействие вовлечению сотрудников, в том числе в корпоративные мероприятия и мероприятия;
Обработка ежемесячного информационного бюллетеня и обновление его содержания путем написания статей, интервью и новостей университета. Ведение университетского блога и других связанных платформ;
Помощь в коммуникации с сотрудниками и реализации общественных инициатив для более тесного взаимодействия сотрудников и формирования культуры взаимоподдержки;
Консолидация усилий по организации различных мероприятий для сотрудников, включая, помимо прочего, клубы, мероприятия, оздоровительные мероприятия и ежегодные выездные мероприятия;
Выступать в качестве координатора по сбору отзывов и новых предложений от сотрудников университета;
Регулярное проведение опросов удовлетворенности сотрудников и анализ собранной информации;
Помощь в процессе найма новых сотрудников и активное участие в процессе адаптации;
Оказание общей административной поддержки, такой как подготовка корреспонденции, форм и отчетов, подача электронных и печатных документов и отслеживание сроков;
Ежемесячное ведение справочника персонала и обновление соответствующих документов;
Обеспечение соблюдения стандартов, политик и руководств университета, а также всех необходимых государственных нормативных актов. Регулярно обновлять требуемую документацию и политики, а также сообщать об этих изменениях сотрудникам;
Выступать ключевым контактным лицом по вопросам льгот и пособий для сотрудников, предоставлять необходимую информацию и своевременно отвечать на вопросы;
Развивать и поддерживать корпоративные отношения университета, которые обеспечивают определенные льготы для сотрудников;
Отвечать на вопросы, связанные с программой льгот, и помогать в процессах регистрации в программе льгот;
Оказывать всестороннюю поддержку Департаменту в решении разовых задач и будущих организационных проектов;
Выполнять все прочие поручения непосредственного руководителя.
Высшее образование в области управления персоналом, образования, психологии, коммуникаций или социальных наук (степень бакалавра обязательна);
Минимум 1-2 года опыта работы в сфере управления персоналом, связей с общественностью/коммуникаций или на любых других административных должностях;
Обязательно свободное владение азербайджанским и английским языками. Знание русского языка приветствуется;
Свободный пользователь программ MS Office;
Умение анализировать большие объемы данных и проводить презентации;
Отличные коммуникативные навыки и ориентация на сервис;
Открытый и дружелюбный, готовый к обучению и адаптации к частым изменениям;
Гибкий, креативный и инновационный.