İnsan Resursları üzrə baş mütəxəssis
PAŞA Holding “İR üzrə baş mütəxəssis” vakansiyasını doldurmaq üçün İşə Qəbul Prosesi və Performansın İdarə Edilməsi üzrə təcrübəli namizədləri dəvət edir.
- Şirkət üzrə yüksək səviyyəli istedadları cəlb etmək üçün effektiv işə götürmə strategiyaları və prosesləri hazırlamaq və həyata keçirmək.
- İş elanı, seçim, müsahibə və seçim daxil olmaqla, tam işə qəbul prosesini əlaqələndirmək və idarə etmək.
- İşə götürmə menecerləri ilə əməkdaşlıq etmək, onların kadr ehtiyaclarını başa düşmək və işə qəbulla bağlı ən yaxşı təcrübələrə dair təlimat vermək.
- Xarici işə götürmə agentlikləri, universitetlər və digər istedad mənbələri ilə əlaqələri inkişaf etdirmək və saxlamaq.
- İşçilərin fəaliyyətinin ədalətli və obyektiv qiymətləndirilməsini təmin etmək üçün fəaliyyətin idarə edilməsi sistemləri və proseslərini tətbiq etmək.Performans təhlillərinin aparılmasında və fəaliyyətin təkmilləşdirilməsi planlarının yaradılmasında menecerlərə rəhbərlik və dəstək vermək.
- Performans məlumatlarını təhlil edin və performansla bağlı təşəbbüslər və müdaxilələr üçün tövsiyələr verin.
- İşə qəbul və performansın idarə edilməsi üzrə olmaqla, HR sahəsində minimum 5 il peşəkar təcrübə (SAP Success Factors biliklərinin olması üstünlükdür);
- Güclü ünsiyyət bacarığı, müxtəlif tərəflər qrupuna təsir etmək bacarığı;
- Güclü problem həll etmə, aktiv dinləmə bacarıqları, təşkilatçılıq və vaxtı idarə etmə bacarıqları;
- Şəffaf yığcam ünsiyyət bacarığı.
- Güclü müsahibə bacarıqları
- Sürətli templi mühitdə çoxsaylı tapşırıqları və prioritetləri effektiv şəkildə idarə etmək bacarığı.
- Azərbaycan, ingilis və rus dillərində səlis danışmaq bacarığı;
- MS Suite üzrə işləmə bacarığı;
- İşə qəbul və performansın idarə edilməsi üzrə müvafiq sertifikatların mövcudluğu üstünlükdür;
- Müraciət etmə qaydası
- Maraqlanan namizədlərdən aşağıda göstərilən qaydada müraciət etmək xahiş olunur:
- CV recruitment@pasha-holding.az ünvanına göndərilməlidir;
- Mövzu sətrində “İR üzrə baş mütəxəssis” qeyd olunmalıdır;
- CV-lər 29 dekabr, 2023-cü il tarixinə qədər göndərilməlidir.
- Diqqət: Müraciət edən namizədlərin CV-ləri seçim üçün ilkin baxışdan keçiriləcəkdir. İlkin CV seçimi zamanı qeyd edilən şərtlərə uyğun namizədlər ilə e-poçt və / və ya telefon vasitəsilə əlaqə saxlanılacaq

Старший специалист по персоналу
PASHA Holding приглашает кандидатов с опытом работы в сфере подбора персонала и управления эффективностью на вакансию «Старший специалист по персоналу».
- Разрабатывайте и внедряйте эффективные стратегии и процессы подбора персонала для привлечения лучших специалистов в компании.
- Координация и управление полным процессом подбора персонала, включая размещение вакансий, отбор, собеседование и отбор.
- Сотрудничать с менеджерами по найму, чтобы понять их кадровые потребности и предоставить рекомендации по передовому опыту найма.
- Развивать и поддерживать отношения с внешними кадровыми агентствами, университетами и другими источниками талантов.
- Внедрить системы и процессы управления эффективностью для обеспечения справедливой и объективной оценки работы сотрудников. Предоставлять рекомендации и поддержку менеджерам при проведении обзоров эффективности и создании планов повышения эффективности.
- Анализируйте данные о производительности и дайте рекомендации по инициативам и вмешательствам, связанным с производительностью.
- Минимум 5 лет профессионального опыта в сфере HR, включая подбор персонала и управление эффективностью (знание SAP Success Factors является преимуществом);
- Сильные коммуникативные навыки, способность влиять на разнообразную группу сторон;
- Сильное решение проблем, навыки активного слушания, организационные навыки и навыки тайм-менеджмента;
- Навыки четкой и лаконичной коммуникации.
- Сильные навыки собеседования
- Способность эффективно управлять множеством задач и приоритетов в быстро меняющейся среде.
- умение свободно говорить на азербайджанском, английском и русском языках;
- Умение работать в MS Suite;
- Наличие соответствующих сертификатов в области подбора персонала и управления эффективностью является преимуществом;
- Порядок применения
- Заинтересованным кандидатам предлагается подать заявку следующим образом:
- Резюме необходимо отправить на адрес:reкрутмент@pasha-holding.az;
- В теме письма необходимо указать «Старший IR-специалист»;
- Резюме необходимо отправить до 29 декабря 2023 года.
- Примечание. Резюме кандидатов будут проверены при отборе. С кандидатами, отвечающими условиям, указанным при первоначальном отборе резюме, свяжутся по электронной почте и/или телефону.