Görüşlərdə Təhsil Tələbə Krediti Fondunun əməkdaşları, abituriyentlərə təhsil tələbə kreditinin növləri, kreditlərə müraciət qaydaları və ödəniş şərtləri barədə ətraflı məlumat verilmiş, o cümlədən güzəştli şərtlərlə təhsilalma imkanları vurğulanmışdır.
Bakı Biznes Universitetinin tələbələri üçün “Yumşaq bacarıqlarla əmək bazarına addımla” layihəsi uğurla başa çatdı
Təhsil Tələbə Krediti Fondu və Bakı Biznes Universitetinin Karyera və Hazırlıq Mərkəzi tərəfindən birgə təşkil olunan “Yumşaq bacarıqlarla əmək bazarına addımla” layihəsi uğurla yekunlaşdı. Layihə çərçivəsində keçirilən iki günlük intensiv təlim müddətində tələbələr iş həyatında mühüm rol oynayan bir sıra mühüm bacarıqları mənimsədilər. Təlim zamanı iştirakçılara liderlik və komanda işi, məqsədlərin müəyyən edilməsi və vaxt idarəçiliyi kimi mövzularda ətraflı biliklər verildi.
06.03.2025
Təhsil Tələbə Krediti Fondu 45, 177, 212, 258 nömrəli tam orta məktəblərdə və Məktəb-Lisey Kompleksində şagirdlərlə görüşlər keçirib.
Bu gün Təhsil Tələbə Krediti Fondu tərəfindən Nərimanov rayonu ərazisində yerləşən 45, 177, 212, 258 nömrəli tam orta məktəblərdə və Məktəb-Lisey Kompleksində 9-11-ci sinif şagirdləri ilə maarifləndirici görüşlər keçirilib.
Təhsil Tələbə Krediti Fondu Suraxanı rayon məktəblərində maarifləndirici görüşlər keçirdi.
Təhsil Tələbə Krediti Fondu tərəfindən həyata keçirilən təbliğat və təşviqat işləri çərçivəsində Bakının Suraxanı rayonunda yerləşən bir sıra məktəblərdə görüşlər təşkil edilib. Görüşlərdə 87, 104, 114, 275 və 280 nömrəli tam orta məktəblərin yuxarı sinif şagirdləri iştirak ediblər.
05.03.2025
Təhsil Tələbə Krediti Fondu və Bakı Slavyan Universitetinin birgə təşkil etdiyi “Yumşaq bacarıqlarla əmək bazarına addımla” layihəsi uğurla başa çatdı!
Təhsil Tələbə Krediti Fondu və Bakı Slavyan Universitetinin Karyera Xidməti Şöbəsinin birgə təşəbbüsü ilə həyata keçirilən “Yumşaq bacarıqlarla əmək bazarına addımla” layihəsi uğurla yekunlaşıb.
04.03.2025
Bakının Binəqədi rayonunda yerləşən 83, 182, 276, 283 və 297 nömrəli tam orta məktəblərdə növbəti təbliğat və təşviqat görüşləri təşkil olunub.
Təhsil Tələbə Krediti Fondu növbəti təbliğat və təşviqat tədbirlərini həyata keçirir.
Təhsil Tələbə Krediti Fondu Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 2021-ci il 17 iyun tarixli 1367 nömrəli Fərmanı ilə yaradılıb və əsas məqsədləri arasında əhalinin aztəminatlı təbəqələrindən olan şəxslərə təhsil almaq üçün bərabər imkanların yaradılması yer alır. Fond, təhsil sahəsində sosial ədalət və bərabərlik prinsipini rəhbər tutaraq, təhsilə əlçatanlığı artırmağa və təhsilin əhatə dairəsini genişləndirməyə çalışır. Bu məqsədlə, Fond tərəfindən müxtəlif təbliğat və təşviqat işləri aparılır ki, bu da təhsil imkanlarından daha çox insanın faydalanmasını təmin edir.
03.03.2025
Gənclərin karyera inkişafına dəstək məqsədi ilə “Yumşaq bacarıqlarla əmək bazarına addımla” layihəsinə start verilib.
Təhsil Tələbə Krediti Fondu və Bakı Avrasiya Universitetinin Karyera və Təlim Mərkəzinin birgə təşəbbüsü ilə təhsil tələbə krediti almış tələbələrin əmək bazarına daha yaxşı inteqrasiya olunmasına dəstək məqsədilə "Yumşaq bacarıqlarla əmək bazarına addımla" layihəsinə start verilib.